Zakład Obróbki Drewna DREWZAM z siedzibą w Bramce specjalizuje się w produkcji drewnianych frontów meblowych,frontów mdf (połysk,mat), jak również produkcji mebli na wymiar(kuchenne,szafy, garderoby,itp.) Firma na rynku istnieje od 1996 roku i od początku działalności postawiła na wysoką jakość. Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnej technologii produkujemy fronty z drewna płaskie i gięte,fronty w okleinie egzotycznej,mdf lakierowany w połysku lub mat, drzwi wewnętrzne, stoły, listwy wykończeniowe, pilastry, itd... .

[Rozmiar: 33357 bajtów] [Rozmiar: 28949 bajtów]

Nasze wyroby wykonujemy z drewna dębowego, olchowego, brzozowego, których zaletą jest wysoka jakość i solidność wykonania oraz nowoczesne i ciekawe wzornictwo, gdyż firma dokłada wszelkich starań aby zagwarantować klientom kompletną i spójną ofertę w każdym momencie. Dzięki naszym kompetencjom, jakości i różnorodności jesteśmy obdarzani zaufaniem i szacunkiem przez naszych odbiorców. Dbamy o dobrą i stałą współpracę z klientami, poszerzamy swoją ofertę, stale pracujemy nad ulepszaniem technologii.

[Rozmiar: 31977 bajtów] [Rozmiar: 31977 bajtów]

Za pośrednictwem firm kooperacyjnych nasze produkty znane są w Europie. Gwarantujemy wysoka jakość, funkcjonalność, estetykę wykonania, trafne rozpoznanie potrzeb klientów, miłą, fachową obsługę, atrakcyjne ceny oraz terminowość wykonania. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.